Laptop LCD Scherm 15,6" N156HRA-EA1 REV.C1 (144Hz)
Schrijf de eerste review van dit product
In voorraad
SKU: P002015-A-37
Dubbelklik op de afbeelding voor groot formaat
Uitzoomen
Inzoomen
Meer afbeeldingen
Conditie:
Nieuw
Kenmerken:
15,6" Mat Ultra slim scherm
40 pins connector (rechtsonder)
1920x1080 pixels Full-HD IPS
Refresh Rate: 144Hz